Komfortowy dom do wynajęcia w Beskidzie Żywieckim
 • Wiśniówka to w pełni funkcjonalny dom mieszkalny, dopracowany w każdym detalu. Przyłożyliśmy dużą wagę do tego, żeby był nie tylko jak najbardziej komfortowy, ale także aby swoją estetyką nawiązywał do sztuki regionalnej Beskidów.

  Salon

  To bardzo przestronne pomieszczenie, przygotowane z myślą o przyjemnym odpoczynku. Latem przedłużeniem salonu staje się duży drewniany taras, na który prowadzą szerokie drzwi. W chłodniejsze dni ciepło i nastrój zapewni centralnie usytuowany kominek. Salon połączony jest ze słoneczną kuchnią – przygotowując potrawy możemy jednocześnie podziwiać okoliczne szczyty.

  Sypialnie

  Na naszych gości czeka 10 komfortowych miejsc sypialnych w pięciu pokojach – w czterech z nich znajdują się duże dwuosobowe łoża, a w jednym pokoju są dwa osobne łóżka. Dwie z sypialni posiadają prywatne łazienki, a poza tym jest jeszcze po jednej na parterze i na piętrze. Wszystkie sypialnie mają wyjście na balkony, z których rozpościera się widok na całą dolinę. Pokoje będą w pełni przygotowane na Wasz przyjazd.

  Sauna

  Rano narty, po południu skutery śnieżne, a wieczorem zasłużony relaks w czteroosobowej saunie, która znajduje się na dolnej kondygnacji.