Komfortowy dom do wynajęcia w Beskidzie Żywieckim
 • Dom

  Wiśniówka to tradycyjny drewniany dom, zbudowany z dbałością o każdy szczegół. Jest to najwyżej ustytuowany budynek w okolicy, otoczony pięknymi lasami beskidzkimi. Do domu prowadzi urocza leśna droga i w najbliższym otoczeniu nie ma nic, co mogłoby zakłócić błogą ciszę i spokój.

  To idealne miejsce zarówno na letnie wakacje czy ferie zimowe, jak i na weekendowy wypad w góry.

 • Ogród

  Działka zewsząd otoczona jest łąkami i lasem – wycieczka na grzyby rozpoczyna się tuż za progiem domu. W usytuowanym po środku ogrodu jacuzzi można ogrzać się w jesienny wieczór, albo ochłodzić w upalny letni dzień. A na dzieci czeka przygotowany plac zabaw.

 • Taras

  Taras biegnie wzdłuż całej południowej strony domu. Tutaj możesz poczytać książkę, napić się kawy, czy uciąć sobie drzemkę w hamaku. Świetne miejsce do nauki gwiazdozbiorów. Warto wstać o świcie dla wchodów słońca, a czerwone wino nigdzie nie smakuje lepiej.

 • Imprezownia

  Kilkanaście metrów od głównego domu stoi doskonała imprezownia, czyli obszerna drewniana wiata z szerokimi okiennicami, klimatycznym paleniskiem i prostą kuchnią. Świetne miejsce do wspólnego oglądania meczy i zabawy. Można tu także przygotować tradycyjną górską duszonkę.