Komfortowy dom do wynajęcia w Beskidzie Żywieckim
 • rower
 • Trasy rowerowe

  Beskid Żywiecki jest idealnym miejscem do uprawiania górskiej turystyki rowerowej. Gmina Rajcza posiada 86 km bardzo dobrze oznakowanych tras rowerowych.

  Początek rajczańskiego szlaku rowerowego przebiega tuż koło Wiśniówki – jest to fragment zwany wielką pętlą na Sarnówce, która rozpoczyna się niedaleko stacji PKP, a kończy w centrum Rajczy. Podążając szlakiem dalej można zwiedzić Mladą Horę, Jaworzynkę, Rycerzową, Wielką Raczę i dojechać nawet do Zwardonia. Zobacz szczegółową mapę wszystkich tras.

 • narty
 • Trasy narciarskie

  W samym centrum miasta na stoku Compla znajduje się wyciąg talerzykowy średniego stopnia trudności, który znakomicie nadaje się do nauki jazdy na nartach i snowboardzie. Wyciąg jest czynny do późnych godzin wieczornych dzięki sztucznemu oświetleniu.

  Zaledwie 12 km od Rajczy znajduje się niedawno otwarty ośrodek Zwardoń Ski w sumie 12 km tras o różnym stopniu trudności, z pierwszą w Beskidach czteroosobową kanapą.

  Natomiast niecałe 20 km dalej czeka na narciarzy Snowparadise na stokach Wielkiej Raczy.

 • skutery
 • Skutery śnieżne

  Rajcza słynie ze specyficznego mikroklimatu i jak już spadnie tutaj śnieg, to porządnie. Ogromne zaspy i pokryte grubą warstwą śniegu szlaki to idealne warunki na przygody na skuterach śnieżnych. A w tym się specjalizujemy!

  Możemy zorganizować zimowe wyprawy, a także wypożyczyć skutery, dzięki czemu zimą nie będzie dla Was niedostępnego miejsca.

 • orawskie
 • Jezioro Orawskie

  Jezioro Orawskie, zwane także Morzem Orawskim, to największy sztuczny zbiornik na Słowacji – jednocześnie jest to duże centrum rekreacji i sportów wodnych. Można tu do woli pływać, korzystać z rowerów wodnych, motorówek i łódek. Zadowoleni będą narciarze wodni, a także miłośnicy jachtingu i windsurfingu. Z Rajczy do Namiestowa, które leży tuż nad jeziorem, jest około godziny jazdy samochodem.

  Dla naszych gości oferujemy mozliwość korzystania z łodzi motorowej na jeziorze.